Nasza firma proponuje technologie do wykonywania znaczków typu "button" oparte na prasach stołowych  i szeregu matryc. Zakres wymiarów od 25 mm do 158 mm.
Posiadamy prasy od bardzo prostej w budowie - typu standard do bardzo profesjonalnej typu PROF jak również prasy o napędzie pneumatycznym.
Wysokiej jakości metalowe matryce wykonane są ze stali ulepszonej pokryte chromem technicznym. Wykonanie takie gwarantuje wysoką trwałość, niezawodność pracy jak też wieloletnią gwarancję. Dolne matryce umieszczone są na szynie, dzięki której możemy bardzo szybko zmieniać ich położenie, a co za tym idzie wykonać znaczną ilość znaczków. Wydajność naszych maszyn jest uzależniona od wprawy operatora i może wynosić nawet do 500 sztuk na godzinę dla pras ręcznych, a przy prasach nożnych i pneumatycznych do 800 sztuk na godzinę.

Wymiana gniazd na inne wymiary obywa się w prosty sposób. Każde gniazdo jest mocowane przez śrubę imbusową. Wystarczy odkręcić i zamienić na zestaw matryc innego wymiaru.
Obrazek możemy wydrukować dowolną techniką drukarską (drukarka, ksero, offset, sito  itp.). Wycinamy za pomocą wycinaków (zobacz wycinaki).
Do matryc wkłada się poszczególne elementy znaczka - do lewej kolejno: blaszkę, obrazek z treścią i na wierzch folię. Matrycę przesuwamy w prawo pod górne gniazdo i prasujemy. Następnie do prawego gniazda wkładamy tył znaczka z zapiętą agrafką i przesuwamy w lewo pod górne gniazdo i zaciskamy obie części.
 
 
 
ZESTAW    MATRYC

matryce  do znaczków button

   
 

prasa do znaczków button

praska do znaczków obrotowa praska do buttonów
STANDARD OBROTOWA PROF PZ-2
   
     

 

   
 
   
 
CENNIK MATRYC
matryce 25 mm  
matryce 32 mm  
matryce 37 mm  
matryce 45 mm  
matryce 56 mm  
matryce 58 mm  
matryce 77 mm  
matryce 100 mm  
matryce 37x37 mm kwadrat  
matryce 59x39 mm prostokąt  
matryce 69x45 mm owal  
CENNIK KORPUSÓW PRAS
korpus standard  
korpus obrotowy  
korpus PROF  
korpus PZ-2       
 
  PRASY  PROF  Z  MATRYCAMI (prostokąt, kwadrat, owal ) 
 

praska znaczków kwadratowych, owalnych,prostokštnych

 
         
WARUNKI OGÓLNE:

* Powyższe ceny dotyczą 1 sztuki ,
* Termin realizacji zależny od stanu magazynowego,
* Ceny - loco magazyn Oława.
* Powyższe ceny nie zawierają podatku VAT (+23%).
 

Znaczki button  l  Maszynki do znaczków  l  Znaczki pinsy  l  Breloki  l  Artykuły papierowe  l  Kontakt

Designedby: ProArtNet s.c.